4. osztály
1. hely
Kapuy Júlia Győr , Gárdonyi Géza Általános Iskola
Egyházi Godó Hatvan , Kossuth Lajos Általános Iskola
Durbák Hanna Mátészalka , Széchenyi István Katolikus Iskola
2. hely
Takács Viktor Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Gulyás Boglárka Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola
Czirok Attila Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola
Sándor Péter Szombathely , NYME Bolyai János Gyakorló Gimnázium
Sallai Eszter Miskolc , Rónai Ferenc Általános Iskola
Hauser Márton Szentendre , Szent András Általános Iskola
Apáti Armand Mátészalka , Széchenyi István Katolikus Iskola
3. hely
Molnár Virág Hajdúböszörmény , Bocskai István Általános Iskola
Csányi Adrienn Veszprém , Deák Ferenc Általános Iskola
Matusek Júlia Győr , Gárdonyi Géza Általános Iskola
Maróthi-Agócs Mátyás Budapest , Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola
5. osztály
1. hely
Nyíri Kata Kecskemét , Bányai Júlia Gimnázium
Tálos Lili Kecskemét , Corvin Mátyás Általános Iskola
Bálint Balázs Veszprém , Kossuth Lajos Általános Iskola
2. hely
Hamar Eszter Szekszárd , Dienes Valéria Általános Iskola
Tóth Martin Zamárdi , Fekete István Általános Iskola
Takács Fruzsina Jánossomorja , Körzeti Általános Iskola
Lipták Botond Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola
Mihályi Bendegúz Szentendre , Szent András Általános Iskola
Máté Eszter Kisvárda , Szent László Katolikus Gimnázium
Foris Dávid Gödöllő , Török Ignác Gimnázium
3. hely
Oláh-Marcényi Balázs Kiskunfélegyháza , Batthyány Lajos Általános Iskola
Gyöngy Lilla Debrecen , DE Kossuth Gyakorló Iskola (Arany)
Szabó Marcell Debrecen , DE Kossuth Gyakorló Iskola (Kossuth)
Faragó Petra Kiskunfélegyháza , Dózsa György Általános Iskola
Gelencsér Luca Nyirád , Erzsébet Királyné Általános Iskola
Pálmai Emma Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Kollár Tamás Siófok , Vak Bottyán Általános Iskola
6. osztály
1. hely
Szabó Csenge Békéscsaba , Lencsési Általános Iskola és AMI
2. hely
Stingli József Dunaföldvár , Beszédes József Általános Iskola
Gál Lili Tícia Vásárosnamény, Eötvös József Általános Iskola és AMI
2. hely
Urbán-Pap Zsófia Szolnok , Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
3. hely
Komáromi Balázs Szombathely , NYME Bolyai János Gyakorló Gimnázium
Kruppa Eszter Kisvárda , Vári Emil Társulási Általános Iskola
7. osztály
1. hely
Egyházi Hanna Hatvan , Kossuth Lajos Általános Iskola
Fülöp László Szombathely , NYME Bolyai János Gyakorló Gimnázium
2. hely
Stingli József Dunaföldvár , Magyar László Gimnázium
Tátrai Marcell Mátészalka , Móricz Zsigmond MAKTNY Ált. Iskola
3. hely
Tar Melinda Békéscsaba , Jankay Tibor KTNY Általános Iskola
Rózsás Ráhel Jánosháza , Szent Imre Általános Iskola
8. osztály
1. hely
Szabó Lenke Gyula , Implom József Általános Iskola
2. hely
Gurin Tünde Veszprém , Deák Ferenc Általános Iskola
Izmindi Izsák Csákvár , Esterházy Móric Általános Iskola
Farkas Eszter Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola
3. hely
Borbély Zsófia Keszthely , Csány-Szendrey ÁMK
Fehér Rebeka Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola