Az Arany János Verseny Győztesei 2023/2024.

5. osztály

1. hely

Tóth-Dusha Zoé, Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest

2. hely

Bibók Luca, Móra Ferenc Általános Iskola, Kerekegyháza
Fekete Hanna, Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola, Budapest
Rédling Benedek, Bozzay Pál Általános Iskola, Zánka
Siket Milán, Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény
Szólya Borbála, Batthyány Lajos Általános Iskola, Kiskunfélegyháza
Tóth Bíborka Janka, Eötvös József Általános Iskola, Vásárosnamény

3. hely

Alberti András, Apáczai Csere János 1.sz. Ált. Iskola, Pécs
Bencze Péter Bódog, Apáczai Csere János 1.sz. Ált. Iskola, Pécs
Besenyei Diána, Petőfi Sándor Általános Iskola, Vác
Gabnay Zoltán, Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
Péter Lilien, BBÁI Tinódi Sebestyén Tagiskolája, Eger

6. osztály

1. hely

Linhárt Léna Anna, Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely

2. hely

Adamcsák Luca Noa, Karácsonyi János Katolikus Iskola, Gyula

3. hely

Koós Izabell, Esterházy Móric Általános Iskola, Csákvár

4. hely

Chrobák Zsófia, Református Óvoda, Általános Iskola, Nagyvarsány
Fábián László, Karácsonyi János Katolikus Iskola, Gyula
Majorovics Hanna, Karácsonyi János Katolikus Iskola, Gyula

5. hely

Bunevácz Mihály, Fekete István Általános Iskola, Zamárdi
Sárosi Tamás, Karácsonyi János Katolikus Iskola, Gyula
Sós Johanna,  Klauzál Gábor Általános Iskola, Hódmezővásárhely
Szabó Péter Richárd, Oladi Általános Iskola, Szombathely

7. osztály

1. hely

Gyurkovics Attila Kristóf, Karácsonyi János Katolikus Iskola, Gyula
Molnár Milla, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
Somogyi Janka, Kisfaludy Utcai Tagiskola, Kaposvár

2. hely

Angyalföldi Gergő, Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
Kelemen Ida, Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest
Sipos Vivien, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
Tóth-Gál Csongor, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda

3. hely

Bujdosó Zoé, Karácsonyi János Katolikus Iskola, Gyula
Hohlov Izabella, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
Kurucz Hunor, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
Szabó Vince, Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét

8. osztály

1. hely

Király-Kósa Kamill, Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét
Kis Eszter Anna, Százhalombattai Kőrösi Csoma Sándor Sportiskolai Általános Iskola, Százhalombatta
Kun Kamilla, Talentum Általános Iskola, Tata
Maár Maja Anna, Boldog Brenner János Általános Iskola, Szombathely

2. hely

Lippai Vilmos, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda
Nagy Fanni, Kossuth Lajos Általános Iskola, Hatvan
Szabó M. Katalin Luca, Boldog Brenner János Általános Iskola, Szombathely

3. hely

Jáger Péter, Vári Emil Általános Iskola, Kisvárda

Titok Oktatásszervező Bt.