A London Bridge Verseny Győztesei 2023/2024.

5. osztály

1. hely

Hegedüs Huba, Budapest, Városligeti MAKTNY Általános Iskola

2. hely

Valálik Vajk, Budapest, Városligeti MAKTNY Általános Iskola

3. hely

Cser Alíz, Jánossomorja, Körzeti Általános Iskola
Nagy Violett, Kiskunhalas, Felsővárosi Általános Iskola
Tímár Vince, Békéscsaba, Petőfi Utcai Általános Iskola
Voda Hanga, Komárom, Szent Imre Római Katolikus Iskola

6. osztály

1. hely

Dobi Adél, Komárom, Koppánymonostori Általános Iskola

2. hely

Debre Panna, Vác, Földváry Károly Általános Iskola
Gergely Dorka, Kiskunlacháza, Kiskunlacházi Általános Iskola
Gjibegji Auréla, Kecel, II. János Pál Katolikus Ált. Iskola
Oláh Zsófia, Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
Rácz Zsanett, Békéscsaba, Jankay Tibor KTNY Általános Iskola
Szaniszló Dániel, Mórahalom, Móra Ferenc Általános Iskola

3. hely

Csizmadia Fanni, Marcali, Noszlopy Gáspár Általános Iskola
Elek Janka, Kiskunfélegyháza, József Attila Általános Iskola
Molnár Nóra, Budaörs, Kesjár Csaba Általános Iskola és Gimn.
Novák Emília, Békéscsaba, Jankay Tibor KTNY Általános Iskola
Szép Zoé Boróka, Kaposvár, Lorántffy Zsuzsanna Református Iskola

7. osztály

1. hely

Aranyosmaróti Ádám, Budapest, Eötvös József Általános Iskola

2. hely

László Tánya, Budapest, Arany János Általános Iskola
Szabó Boglárka, Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola
Szabó Marcell, Mátészalka, Képes Géza Általános Iskola
Tóth-Gál Csongor, Kisvárda, Vári Emil Általános Iskola

3. hely

Beke Lilien, Kecel, II. János Pál Katolikus Ált. Iskola
Brautigam Benedek, Szekszárd, Garay János Gimnázium
Rajczi Milan Zsolt, Dombóvár, Szili Anett Nyelvstúdió
Szücs Anna, Budapest, Városligeti MAKTNY Általános Iskola
Varga Áron, Szeged, Tabán Általános Iskola
Zsóri Boróka, Békéscsaba, Petőfi Utcai Általános Iskola

8. osztály

1. hely

Szabó Dorina Csenge, Vásárosnamény, Eötvös József Általános Iskola és AMI
Zagyi Zsófia, Budapest, Eötvös József Általános Iskola

2. hely

Nagy Zsófia, Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola
Novák Anna, Szigetszentmiklós, Batthyány Kázmér Gimnázium
Szarka Zille Szonja, Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium

3. hely

Csiki Fanni, Mátészalka, Képes Géza Általános Iskola
Emődi Zétény, Siófok, Beszédes József Általános Iskola
Koloszár Eleonóra, Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Iskola
Túri Máté, Szeged, Madách Imre MAKTNY Általános Iskola

Titok Oktatásszervező Bt.