A London Bridge Verseny Győztesei 2014/2015.

5. osztály

1. hely

Ivascu Marius Berettyóújfalu , József Attila Általános Iskola
Flamich Dávid Vác , Petőfi Sándor Általános Iskola
Gáts Balázs Kaposvár , Zrínyi Ilona Általános Iskola

2. hely

Lajtai Tímea Ebes , Arany János MAKTNY Általános Iskola
Sárközi Márton Balatonföldvár , Gróf Széchényi Imre Általános Iskola
Almeida Costa Berettyóújfalu , József Attila Általános Iskola
Karalyos Miklós Berettyóújfalu , József Attila Általános Iskola

3. hely

Géczi Kristóf Dunakeszi , Bárdos Lajos Általános Iskola
Lassu Levente Kaposvár , KKZKÁI Kisfaludy Utcai Tagiskola
Gavrilova Anna Budaörs , Kesjár Csaba Általános Iskola és Gimn.
Németh Soma Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Balogh László Békéscsaba , Petőfi Utcai Általános Iskola

6. osztály

1. hely

Fogarasi Zita Nyíregyháza , Arany János Gimnázium és Ált. Iskola
Osvay-Szabó Balázs Szerencs , Rákóczi Zsigmond KTNY Általános Iskola

2. hely

Kiss Zoltán Ebes , Arany János MAKTNY Általános Iskola
Paksy Hunor Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola
Tarcsai Anna Csorna , Széchenyi István Körzeti Ált. Iskola

3. hely

Hegedűs Dóra Szeged , Madách Imre MAKTNY Általános Iskola
Balogh Laura Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Vadkerti Sára Komárom , Petőfi Sándor Általános Iskola
Kovács Péter Szerencs , Rákóczi Zsigmond KTNY Általános Iskola
Nagy Dorina Szolnok , Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Horváth Ákos Jászárokszállás , Széchenyi István Általános Iskola
Palik Dezső Visznek , Viszneki Általános Iskola
Szepessy Noel Kisvárda , Vári Emil Általános Iskola

7. osztály

1. hely

Kiss Hanna Kaposvár , Zrínyi Ilona Általános Iskola

2. hely

Bozó Zsuzsanna Gyula , Dürer Albert Általános Iskola
Mucsi Klaudia Békéscsaba , Petőfi Utcai Általános Iskola
Horváth Hunor Kaposvár , Zrínyi Ilona Általános Iskola

3. hely

Budinszki Bettina Dunaújváros , Arany János Általános Iskola
Kertész Milán Dunaföldvár , Beszédes József Általános Iskola
Darók Illés Karcag , Kováts Mihály Általános Iskola
Kósa Ádám Mátészalka , Képes Géza Általános Iskola
Bakó Sára Kaposvár , Zrínyi Ilona Általános Iskola
Kövér Kincső Kaposvár , Zrínyi Ilona Általános Iskola

8. osztály

1. hely

Baráth Zsuzsanna Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Farkas Armand Szombathely , Váci Mihály Általános Iskola és AMI
Torma Alexandra Újfehértó , ÚÁIAMI Vasvári Pál Tagintézmény

2. hely

Balogh Sára Berettyóújfalu , II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Pető Vanda Tiszaföldvár , Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Varga Zsombor Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola

3. hely

Perci Tamás Gyál , Bartók Béla Általános Iskola
Papp Dániel Kaposvár , KKZKÁI Kisfaludy Utcai Tagiskola
Karsai Áron Kecskemét , Katona József Gimnázium
Nagy Ádám Tiszafüred , Kossuth Lajos Gimnázium
Kapitor Zsombor Mátészalka , Móricz Zsigmond MAKTNy Ált. Iskola
Szabó Bence Mátészalka , Móricz Zsigmond MAKTNy Ált. Iskola

Titok Oktatásszervező BT

COVID-19: Változtattunk tesztversenyeinken. Részletek.