A Herman Ottó Verseny Győztesei 2016/2017.

3. osztály

1. hely

Tolmácsi Anna Budapest , Eötvös József Általános Iskola

2. hely

Ódor Levente Budapest , Eötvös József Általános Iskola

3. hely

Berki Bence Debrecen , Gönczy Pál Általános Iskola
Dobi Ábel Debrecen , Gönczy Pál Általános Iskola
Pandurics István Kaposvár , KKZKÁI Toponári Tagiskola
Gyenes Fanni Siófok , SIOK Beszédes József Általános Iskola
Deák Boldizsár Szeged , Rókusi Általános Iskola
Taba Zsombor Szombathely , Neumann János Általános Iskola
Somogyi Luca Székesfehérvár , Teleki Blanka Gimnázium és Ált. Iskola

4. osztály

1. hely

Nagy Levente Gyula , Implom József Általános Iskola (alsó)

2. hely

Petróczi Anna Debrecen , Kölcsey Ferenc Ref.Gyak.Iskola (alsó)

3. hely

Nagy Ádám Gödöllő , Hajós Alfréd Általános Iskola
Gál Nóra Heves , Hevesi József Ált. Isk. Tagiskola
Tóth Petra Nyíregyháza , Eötvös József Gyakorló Iskola
Demény Gellért Pilisvörösvár , Templom Téri N.N. Általános Iskola

5. osztály

1. hely

Németh Eszter Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola
Kiss Virág Jászkarajenő , Széchenyi István Általános Iskola
Horváth Anna Nagykanizsa , Péterfy Sándor Általános Iskola
Kis-Bogdán Ágota Pécs , PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium
Siklós Dorina Szolnok , Szent-Györgyi Albert Általános Iskola
Lőrincz Bianka Zalaszentbalázs , Petőfi Sándor Általános Iskola

2. hely

Tarczi Vivien Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola
Rusznyák Kinga Eger , BBÁI Tinódi Sebestyén Tagiskola
Venter Ádám Hajdúböszörmény , Bocskai István Általános Iskola
Trampler Hanna Mór , Dr.Zimmermann Ágoston Ált. Iskola

3. hely

Somogyi Anna Kaposvár , Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Debreczeni Anna Monorierdő , Fekete István Általános Iskola
Támba Nikolett Napkor , Jósika Miklós Általános Iskola
Farkas Balázs Nyírbátor , Magyar-Angol KTNY Általános Iskola
Urszuly Péter Szeged , SZTE Juhász Gyula Gyakorló Iskola
Szakonyi Marcell Szeged , Rókusi Általános Iskola
Juhász Márton Szekszárd , Babits Mihály Általános Iskola

6. osztály

1. hely

Révfi Dalma Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola

2. hely

Pálmai Ádám Budapest , Heltai Gáspár Általános Iskola
Petrovics Panna Kaposvár , Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Fedor Ádám Nyíregyháza , Apáczai Csere János Gyakorló Iskola
Györei Zsombor Szigetvár , Istvánffy Miklós Általános Iskola

3. hely

Csirszka János Gödöllő , Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Szabó Márton Szeghalom , Tildy Zoltán Általános Iskola AMIPSZ

Titok Oktatásszervező BT

COVID-19: Változtattunk tesztversenyeinken. Részletek.