A Herman Ottó Verseny Győztesei 2014/2015.

3. osztály

1. hely

Szabó Márton Dunaföldvár , Beszédes József Általános Iskola
Vetlényi Ábel Gödöllő , Szent Imre Katolikus Általános Iskola
Oláh Márk Püspökladány , Erőss Lajos Református Ált. Iskola
Vincze Dorka Szeged , Alsóvárosi Általános Iskola

2. hely

Kondorosi Dorka Debrecen , DE Arany János Gyakorló Iskolája
Stingli Péter Dunaföldvár , Beszédes József Általános Iskola
Bedő Bátor Dunaharaszti , Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Schubert Bálint Pécs , PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium

3. hely

Lipovszky Márton Gyöngyöstarján , Általános Művelődési Központ
Csampa Bálint Kistarcsa , Simándy József Általános Iskola
Lenki Balázs Miskolc , Görög Katolikus Általános Iskola
Kis-Bogdán Ágota Pécs , PTE Deák Ferenc Gyakorló Gimnázium
Deckner Zsófia Szedres , IBG Bezerédj István Általános Iskola
Szakonyi Marcell Szeged , Rókusi Általános Iskola
Csordás Benedek Szeghalom , Tildy Zoltán Általános Iskola AMIPSZ

4. osztály

1. hely

Klampeszki Marcell Debrecen , DE Arany János Gyakorló Iskolája
Rippert Soma Szekszárd , Babits Mihály Általános Iskola

2. hely

Rosz Roland Budapest , Eötvös József Általános Iskola
Szilasi Szonja Dunaföldvár , Beszédes József Általános Iskola
Marics Csongor Kaposvár , Lórántffy Zsuzsanna Református Iskola
Felső Levente Szeged , Béke Utcai Általános Iskola
Szabó Márton Szeghalom , Tildy Zoltán Általános Iskola AMIPSZ
Matúz Balázs Tiszaföldvár , Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola

3. hely

Csoknyay Bertalan Debrecen , DE Arany János Gyakorló Iskolája
Kovács Eszter Debrecen , Kölcsey Ferenc Református Gyak. Iskola
Mádai Csanád Dunaújváros , Vasvári Pál Általános Iskola
Kurják Szabolcs Gödöllő , Hajós Alfréd Általános Iskola
Komjáthy Nándor Gyula , GYAKI Implom József Általános Iskola
Bánfi Péter Keszthely , Egry József Általános Iskola és AMI
Dobrocsi Gábor Pásztó , Pásztói Általános Iskola
Sántha Eszter Szeged , SZTE Ságvári Endre Gyakorló Iskola
Ruzsa Bence Szeged , SZTE Ságvári Endre Gyakorló Iskola
Krasznavölgyi Ádám Szolnok , II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tullner Áron Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Lévai Dominik Tata , Kőkúti Általános Iskola
Matúz Marcell Tiszaföldvár , Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
Bernáth Máté Törökbálint , Bálint Márton Általános és Középiskola

5. osztály

1. hely

Hermann Dénes Debrecen , DE Arany János Gyakorló Iskolája
Nagy Levente Debrecen-Józsa , Gönczy Pál Általános Iskola
Rózsás Ráhel Jánosháza , Szent Imre Általános Iskola
Balikó Milán Szombathely , Neumann János Általános Iskola

2. hely

Kiss-Csepregi Sándor Kalocsa , Nagyasszonyunk Katolikus Ált.Isk.Gimn.
Spinyhért Zsombor Napkor , Jósika Miklós Általános Iskola
Tóth Márton Tiszakécske , Móricz Zsigmond Oktatási Intézmény
Engler Csilla Tata, Kőkúti Általános Iskola

3. hely

Nagy Karina Jászkarajenő , Széchenyi István Általános Iskola
Tátrai Marcell Mátészalka , Móricz Zsigmond M-A-KTNy Ált. Iskola

6. osztály

1. hely

Sarkadi Máté Debrecen , Kölcsey Ferenc Református Gyak. Iskola

2. hely

Elek Donát Debrecen , DE Arany János Gyakorló Iskolája
Ganczer Nándor Szekszárd , Dienes Valéria Általános Iskola
Matus Eliza Szekszárd , Dienes Valéria Általános Iskola
Györei Máté Szigetvár , Istvánffy Miklós Általános Iskola

3. hely

Szafián Dorottya Gyöngyösfalu , Dr.Tolnay Sándor Általános Iskola
Dzsupin Dávid Monorierdő , Fekete István Általános Iskola

Titok Oktatásszervező BT

COVID-19: Változtattunk tesztversenyeinken. Részletek.