Az Arany János Verseny Győztesei 2016/17.

4. osztály

1. hely

Kapuy Júlia Győr , Gárdonyi Géza Általános Iskola
Egyházi Godó Hatvan , Kossuth Lajos Általános Iskola
Durbák Hanna Mátészalka , Széchenyi István Katolikus Iskola

2. hely

Takács Viktor Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Gulyás Boglárka Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola
Czirok Attila Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola
Sándor Péter Szombathely , NYME Bolyai János Gyakorló Gimnázium
Sallai Eszter Miskolc , Rónai Ferenc Általános Iskola
Hauser Márton Szentendre , Szent András Általános Iskola
Apáti Armand Mátészalka , Széchenyi István Katolikus Iskola

3. hely

Molnár Virág Hajdúböszörmény , Bocskai István Általános Iskola
Csányi Adrienn Veszprém , Deák Ferenc Általános Iskola
Matusek Júlia Győr , Gárdonyi Géza Általános Iskola
Maróthi-Agócs Mátyás Budapest , Zuglói Hajós Alfréd Általános Iskola

5. osztály

1. hely

Nyíri Kata Kecskemét , Bányai Júlia Gimnázium
Tálos Lili Kecskemét , Corvin Mátyás Általános Iskola
Bálint Balázs Veszprém , Kossuth Lajos Általános Iskola

2. hely

Hamar Eszter Szekszárd , Dienes Valéria Általános Iskola
Tóth Martin Zamárdi , Fekete István Általános Iskola
Takács Fruzsina Jánossomorja , Körzeti Általános Iskola
Lipták Botond Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola
Mihályi Bendegúz Szentendre , Szent András Általános Iskola
Máté Eszter Kisvárda , Szent László Katolikus Gimnázium
Foris Dávid Gödöllő , Török Ignác Gimnázium

3. hely

Oláh-Marcényi Balázs Kiskunfélegyháza , Batthyány Lajos Általános Iskola
Gyöngy Lilla Debrecen , DE Kossuth Gyakorló Iskola (Arany)
Szabó Marcell Debrecen , DE Kossuth Gyakorló Iskola (Kossuth)
Faragó Petra Kiskunfélegyháza , Dózsa György Általános Iskola
Gelencsér Luca Nyirád , Erzsébet Királyné Általános Iskola
Pálmai Emma Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Kollár Tamás Siófok , Vak Bottyán Általános Iskola

6. osztály

1. hely

Szabó Csenge Békéscsaba , Lencsési Általános Iskola és AMI

2. hely

Stingli József Dunaföldvár , Beszédes József Általános Iskola
Gál Lili Tícia Vásárosnamény, Eötvös József Általános Iskola és AMI

2. hely

Urbán-Pap Zsófia Szolnok , Szent-Györgyi Albert Általános Iskola

3. hely

Komáromi Balázs Szombathely , NYME Bolyai János Gyakorló Gimnázium
Kruppa Eszter Kisvárda , Vári Emil Társulási Általános Iskola

7. osztály

1. hely

Egyházi Hanna Hatvan , Kossuth Lajos Általános Iskola
Fülöp László Szombathely , NYME Bolyai János Gyakorló Gimnázium

2. hely

Stingli József Dunaföldvár , Magyar László Gimnázium
Tátrai Marcell Mátészalka , Móricz Zsigmond MAKTNY Ált. Iskola

3. hely

Tar Melinda Békéscsaba , Jankay Tibor KTNY Általános Iskola
Rózsás Ráhel Jánosháza , Szent Imre Általános Iskola

8. osztály

1. hely

Szabó Lenke Gyula , Implom József Általános Iskola

2. hely

Gurin Tünde Veszprém , Deák Ferenc Általános Iskola
Izmindi Izsák Csákvár , Esterházy Móric Általános Iskola
Farkas Eszter Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola

3. hely

Borbély Zsófia Keszthely , Csány-Szendrey ÁMK
Fehér Rebeka Makó , Kálvin Téri Református Ált. Iskola

Titok Oktatásszervező BT

COVID-19: Változtattunk tesztversenyeinken. Részletek.