A Herman Ottó Vereny Győztesei 2017/2018.

3. osztály

1. hely

Láng Zsófia Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola

2. hely

Borsi Attila Kisvárda , Vári Emil Általános Iskola
Czer Tibor Siófok , SIOK Vak Bottyán Általános Iskola
Harsányi Luca Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola

3. hely

Budai Kamilla Debrecen , Gönczy Pál Általános Iskola
Dobó Alexandra Hajdúböszörmény , Bocskai István Általános Iskola
Kolcsár Botond Veszprém , Simonyi Zsigmond Általános Iskola

4. osztály

1. hely

Dobi Ábel Debrecen , Gönczy Pál Általános Iskola
Gyenes Fanni Siófok , SIOK Beszédes József Általános Iskola

2. hely

Somogyi Luca Székesfehérvár , Teleki Blanka Gimnázium és Ált. Iskola

3. hely

Elek Júlia Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Hopp Eszter Szeged , SZTE Gyakorló Gimnázium (Ságvári)
Máthé Zsombor Újlengyel , Újlengyeli Általános Iskola

5. osztály

1. hely

Dikovecz Áron Jánosháza , Szent Imre Általános Iskola
Sipos Zoé Debrecen , DE Kossuth Lajos Gyakorló Iskola

2. hely

Gulyás Boglárka Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola
Gál Nóra Heves , Hevesi József Ált. Isk. Tagiskola
Kishalmi András Tata , Kőkúti Általános Iskola
Kovács Nikoletta Jánosháza , Szent Imre Általános Iskola
Lábas Flóra Szekszárd , PTE IGY Gyakorlóiskola
Matern Gergely Csákvár , Gróf Esterházy Móric Általános Iskola
Nagy Eszter Szombathely , Paragvári Utcai Általános Iskola
Sázvai Dóra Pap , Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Wittmann Zsanett Pilisvörösvár , Templom Téri N.N. Általános Iskola

3. hely

Elek Mátyás Tiszaújváros , Széchenyi István Általános Iskola
Hudvágner Márton Pécsvárad , Kodolányi János Általános Iskola
Sipos Laura Csehimindszent , Mindszenty József Általános Iskola
Ster Marcell Nyíregyháza , Móra Ferenc Általános Iskola
Ugrin Barnabás Szeged , Rókusi Általános Iskola
Vass Dániel Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola

6. osztály

1. hely

Raják Vince Jászkarajenő , Széchenyi István Általános Iskola

2. hely

Besenyei Martin Tiszaújváros , Széchenyi István Általános Iskola
Keresztes Ádám Tata , Kőkúti Általános Iskola
Németh Eszter Celldömölk , Celldömölki Városi Általános Iskola
Somogyi Anna Kaposvár , Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola

3. hely

Antal Laura Jászkarajenő , Széchenyi István Általános Iskola
Balogh Richárd Kisvárda , Vári Emil Általános Iskola
Békési Veronika Zagyvarékas , Damjanich János Általános Iskola
Kiss Virág Jászkarajenő , Széchenyi István Általános Iskola
Kurja Tamás Győr , Apor Vilmos Katolikus Iskolaközpont
Oláh Márk Püspökladány , Erőss Lajos Református Ált. Iskola
Szakonyi Marcell Szeged , Rókusi Általános Iskola
Turányi András Derecske , Bocskai István Általános Iskola és AMI

Titok Oktatásszervező BT